2019-03-31 19:28:55

KISVÁRDA MASTER GOOD SE–GVM-EUROPE VÁC 19–25 (11–10)

Kisvárda, 853 néző. V: Herczeg, Südi

KISVÁRDA: Pásztor B. – Orbán Adrienn 2, RADOJEVICS 7 (2), Hakunova 2, V. Milanovic Litre 2, Rebicová, Milosevics. Csere: Kordowiecka (kapus), Guialo 3, Morena 1, A. Klikovac 1, Avgyekova, Benko, Tomkovics 1. Edző: Dévényi János

VÁC: ARENHART – Jovetic 1, Hámori 3, LAKATOS R. 4 (1), Szamoránsky P. 1, KÁCSOR 4, Radoszevljevics 3. Csere: Bukovszky (kapus), De Souza 1, Szabó K. 1, DIÓSZEGI 6, Paróczy 1, Szondi. Edző: Szilágyi Zoltán

Az eredmény alakulása. 7. perc: 0–2. 19. p: 6–2. 24. p.: 9–7. 34. p: 12–12. 43. p.: 12–19. 51. p.: 15–21. 55. p.: 17–21

Kiállítások: 14, ill. 12 perc

Hétméteresek: 4/2, ill. 2/1

MESTERMÉRLEG

Dévényi János: – Kellő akarattal és elánnal indítottuk a mérkőzést, nagyon masszívan védekeztünk. Támadásban azonban ziccereket hibáztunk, így nem tudtunk nagyobb előnyt kiharcolni. A második félidőt három eladott labdával kezdtük, és hiába forgattam a csapatot, nem találtam meg az ideális felállást.

Szilágyi Zoltán: – Az első félidő tizenöt perces szakaszában káosz volt a játékunkban, elsősorban támadásban. Szünet után a jó védekezéshez nagyszerű kapusteljesítmény is párosult, a szélsőink pedig jó százalékban használták ki a helyzeteiket.