Az év első bajnoki mérkőzésén Nyírbátorba látogatott NB II-es férfi csapatunk. A találkozó sokáig szorosan alakult, egyik fél sem tudott jelentősebb előnyt kialakítani. A félidő hajrája azonban a hazaiaknak sikerült jobban, így a mieink háromgólos hátránnyal vonultak pihenőre. Térfélcserét követően tovább nőtt a különbség: a hazaiak kilencgólos előnyre tettek szert. Ebből csupán egyet sikerült faragnunk a végéig, így vereséggel kezdtük az évet. A bajnokság jövő pénteken folytatódik, amikor a listavezető Tiszavasvári érkezik hozzánk.
NB II, D csoport, alapszakasz, 10. forduló
Nyírbátori SC–Kisvárda 33–25 (17–14)
Nyírbátor, 100 néző, v.: Móré, Pásztor.
Kisvárda: Hostisóczki – Répási 2, Csendes 6, Varga 9/6, Horváth 4, Ruzsinszki, Orosz. Csere: Harangi (kapus), Szkiba 2, Kovács Á., Kapdos, Szerdi, Gyebnár 1, Sütő 1. Edző: Farkas Tibor.
Kiállítások: 4, illetve10 perc. Hétméteresek: 6/4, illetve 6/6.
Farkas Tibor: – Sem támadásban, sem védekezésben nem tudtuk felvenni a versenyt a nagyon jól felkészített és motivált hazai csapattal.