facebook
2026-04-09 09:07:34

Nagy megtiszteltetés érte U16-os csapatunk két játékosát, Nagy Sára Kata és Rab Olívia meghívót kapott a serdülő B válogatott sukorói összetartására. A hétfő érkezést követően kedden és szerdán közös edzéseken vettek részt, amelyeket Pigniczki Krisztina szövetségi edző vezetett. A válogatott program során a lányok intenzív és hasznos edzéseken dolgoztak együtt, ahol a lányok értékes tapasztalatokat szerezhetett.

– Nagyon meglepődtem, de örültem, mikor meghívót kaptam a válogatott összetartásra. Az edzések kemények voltak, viszont nagyon jól éreztem magam a számomra eddig ismeretlen edzőkkel és csapattagokkal. Mindenki nagyon kedves volt, ez motiváló volt számomra. A nehéz pillanatokban azért örültem, hogy ott volt velem Sára. Nagyon jó érzés volt részt venni. Köszönjük Ádám bá’ támogatását – mondta Rab Olívia.

– Nagyon nagy megtiszteltetés, hogy lehetőséget kaptam arra, hogy eltöltsek pár napot a Serdülő B válogatott összetartásán. Váratlanul ért a hír, de izgatottan vártam. Az ott eltöltött idő, az edzések rengeteg elszántságot és fegyelmezettséget követeltek. Jó volt megtapasztalni ezt a környezetet. Nagy figyelmet fordítottak a játékosokra, ami még jobban motivált. Minden percben szerettem volna bizonyítani és mindent beleadni, amibe Oli is sokat segített. Nagyon jól éreztem magam. Köszönjük Ádám bá’ támogatását – fogalmazott Nagy Sára Kata.

Gratulálunk a lányoknak a meghíváshoz, és további sok sikert kívánunk nekik! Büszkék vagyunk rátok – csak így tovább!


TÁMOGATÓINK