A bajnokság 13. fordulójában a PC Trade SZNKE vendége volt U16-os csapatunk szerdán. A végig szoros első félidőt követően döntetlennel fordultak a felek a folytatásra, amelyben a hajrában dől el a két pont sorsa a házigazdák javára. Ezzel a mieinknek egy szép ötmeccses nyerő sorozata szakadt meg. Bujárszki Ádám együttese az alapszakaszt idehaza, a DVSC elleni rangadóval zárja február 27-én.
Leány U16 I. osztály, Keleti csoport, 13. forduló
PC Trade SZNKE–Kisvárda 26–24 (13–13)
Szeged, 50 néző, v.: Ivanics, Tóth B.
Kisvárda: Nagy K. (kapus), Dlugosová 4, Téglás R. 2, Kőrösi 2, Téglás D., Kovács P., Rab O. 9/7, Varga, Molnár, Kovács L., Rab E., Nagy S. 5. Edző: Bujárszki Ádám.
Kiállítások: 6, illetve 4 perc. Hétméteresek: 6/3, illetve 11/7.
Bujárszki Ádám: – Nem túl jó előjelekkel utaztunk Szegedre. Sajnos betegségek miatt egyik kapusom se állt rendelkezésemre. Mezőnyjátékost kellett beállítani a kapuba. Plusz még három mezőnyjátékosom sérülés miatt nem tudott pályára lépni. Természetesen a körülmények ellenére nem feltartott kézzel érkeztünk Szegedre. Nagy elszántsággal, akarattal és küzdeni tudással motiváltan kezdtük a mérkőzést. Végig meccsben voltunk annak ellenére, hogy többnyire a hazaiak vezettek 2-3 góllal, mindig vissza tudtunk kapaszkodni. Az ötvenedik percben sikerült újra kiegyenlíteni. Nem szoktam a játékvezetést kritizálni, de a végjátékban nem kaptunk fair bíráskodást. Természetesen magunkban is kell keresni a hibákat, mert négy hétméteres kimaradt, valamint kritikus szituációkban több tiszta ziccert nem tudtunk értékesíteni. Kevésen múlott, hogy a jelenlegi helyzetünkben pontot vagy pontokat szerezzünk. Szeretnék kiemelni egy játékost, Nagy Kincsőt, aki mezőnyjátékos létére hősiesen védte a kapunkat. Gratulálok csapatomnak az alázatos játékához! Nagyon bízom benne, hogy a felsőházi rájátszásra már teljes kerettel tudunk pályára lépni. Hajrá KKC!