facebook
2026-03-15 16:22:11

Magabiztos győzelmet arattunk szombaton a bajnokság aktuális fordulójában a Kozármisleny otthonában. A mérkőzés elején a hazai csapat még tartotta velünk a lépést, azonban rövid időn belül sikerült átvennünk az irányítást. Stabil védekezésünk és gyors támadásaink révén fokozatosan növeltük az előnyünket, így a szünetre már megnyugtató különbséggel vonulhattunk pihenőre.

A második félidőben is nagy tempóban kézilabdáztunk. Több jó egyéni teljesítmény is hozzájárult a csapat játékához, miközben a kapuban is biztos háttér állt mögöttünk. A Kozármisleny igyekezett közelebb zárkózni, de a mérkőzést végig kontroll alatt tudtuk tartani. A hajrában is koncentráltan játszottunk, így végül magabiztos idegenbeli győzelemmel zártuk a találkozót.

Ez a siker fontos lépést jelent számunkra a bajnoki céljaink eléréséhez vezető úton.

– Nagyon komolyan vettük a mérkőzést, hiszen számunkra most egy olyan szakasza következik a bajnokságnak, amely megalapozhatja a végső helyezésünket. Szerettük volna ezt a sorozatot egy magabiztos győzelemmel kezdeni, ami önbizalmat ad a folytatásra, és ezt sikerült is megvalósítanunk. Az első félidőben akadtak ugyan koncentrációs hibák, így akár hamarabb is kialakíthattuk volna a nagyobb különbséget, de összességében örülök a magabiztos sikernek és a sok jó egyéni teljesítménynek. Megtettük az első lépést, a folytatás azonban ennél jóval nehezebb lesz – értékelte a találkozót vezetőedzőnk, Józsa Krisztián.

Szombaton idehaza a Fehérvár ellen folytatjuk bajnoki szereplésünket.

(fotó: Kozármisleny KA)


TÁMOGATÓINK