Ifjúsági és serdülőcsapatunk után U16-os alakulatunk ugyancsak a Ferencváros ellen kezdte meg az esztendőt. Bujárszki Ádám együttese nem szeppent meg neves ellenfele otthonában. Lányaink alaposan bekezdtek, bő tíz perc után már hat góllal vezettek, a félidő végére azonban kiegyenlítettek a zöld-fehérek. Fordulás után egy darabig együtt haladt a két gárda, majd a mieink megléptek három góllal, amelyet a végéig meg is tartottak. Gratulálunk, ez szép munka volt! Folytatás idehaza február 7-én a Váci NKSE ell
Leány U16 I. osztály, Keleti csoport, 11. forduló
Ferencváros–Kisvárda 22–25 (12–12)
Budapest, 50 néző, v.: Barkó, ifj. Rácz.
Kisvárda: Veres (kapus), Dlugosová 5/3, Téglás R., Kőrösi 2, Téglás D., Kovács P., Nagy K., Rab 4, Varga, Kovács L., Kovács R. 11/5, Nagy S. 1, Molnár. Edző: Bujárszki Ádám.
Kiállítások: 4, illetve 4 perc. Hétméteresek: 5/5, illetve 10/8.
Bujárszki Ádám: – Idegenbeli rangadót játszottunk az FTC kézilabda akadémia csapatával. A mérkőzés előtti eligazításon megbeszéltük, hogy nagyon fontos lesz a mérkőzés első szakasza. Ennek megfelelően nagy tempóban kezdtük a játékot, hat gólos előnyt tudtunk kiharcolni. A saját magunk által diktált tempóban el is fáradtunk és jöttek a hibák védekezésben és támadásban is. A félidő végül döntetlennel zárult. Védekezést váltottunk a második félidőben. Megnyitottuk a falunkat. Óriási küzdelem folyt a pályán, nagyon taktikusan, hatalmas szívvel játszottunk. Teljesen megérdemelten hoztuk el a 2 pontot a Ferencváros otthonából. Nagyon erősek voltunk ma mentálisan és komoly csapatmunkát nyújtottunk. Gratulálok az egész csapatnak! Hajrá KKC!