A Gödöllő elleni győzelem után NB II-es férfi csapatunk szombaton Dunakeszin folytatta szereplését az alsóházi rájátszásban. A mieink a hiányzók ellenére végig kézben tartották a mérkőzést, és magabiztos, végig vezetett játékkal arattak megérdemelt győzelmet. Szép volt, fiúk! Hajrá Kisvárda! Folytatás jövő szombaton Veresegyházán!
NB II, alsóházi rájátszás, 2. forduló
VS Dunakeszi–Kisvárda 23–30 (10–16)
Dunakeszi, 80 néző, v.: Obermayer, Újhelyi.
Kisvárda: Hostisóczki – Répási 1, Ruzsinszki, Trencsényi 8, Varga 9/1, Szkiba 1, Kovács. Csere: Harangi (kapus), Kapdos 1, Kertész 1, Horváth 5/1, Sütő 3. Edző: Farkas Sándor.
Kiállítások: 6, illetve 12 perc. Hétméteresek: 2/1, illetve 3/2.
Farkas Tibor: – Érződött a játékunkon a hosszabb szünet, de mindig volt valaki, aki tovább lendítette a csapatot a holtpontokon. Magabiztos győzelmet arattunk, amelynek nagyobb is lehetett volna a különbsége, de így sem lehetünk elégedetlenek. Gratulálok a srácoknak, ez igazi csapatmunka volt, mindenki hozzátette a magáét.