Hétvégén Nyíregyházán rendezték a Diákolimpia V–VI. korcsoportos kézilabda „A” kategóriájának fináléját. A háromnapos döntőn összesen 16 csapat – 8 fiú- és 8 lányegyüttes – lépett pályára, 224 versenyző részvételével. Vármegyénket a lányoknál a kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium képviselte. A „Besisek” végül a 8. helyen zártak, a gólkirálynői címet viszont U20-as csapatunk oszlopos tagja, Borhy Sára hódította el 42 találattal.
Gratulálunk, Saci! Csak így tovább!
(fotó: szon.hu)