NB II-es férfi csapatunk az alapszakasz utolsó idegenbeli mérkőzésén a Hajdúszoboszló vendége volt szombaton. Jól kezdtek a mieink, negyedóráig tartották is a lépést a hazaiakkal, szünetre azonban már öt gólos hátránnyal vonultak az öltözőbe. Fordulás után nagyon harcoltak a fiúk, a mérkőzés háromnegyedénél már csak kettő volt a hátrányuk. Utána azonban szűk négy perc alatt négy két perces kiállítást is kapott a csapat, ez elég is volt arra, hogy a Szoboszló eldöntse a mérkőzést. Folytatás idehaza, március 1-jén a Balmazújváros érkezik Kisvárdára.
NB II, D csoport, alapszakasz, 12. forduló
Hajdúszoboszló–Kisvárda 31–25 (17–12)
Hajdúszoboszló, 250 néző, v.: Katona, Somodi.
Kisvárda: Hostisóczki – Répási, Csendes 2, Varga 6/3, Horváth 1, Ruzsinszki 1, Orosz 2. Csere: Harangi (kapus), Kovács, Kapdos 3, Trencsényi 2, Kertész 3, Szkiba 3, Gyebnár, Sütő 1. Edző: Farkas Tibor.
Kiállítások: 4, illetve 12 perc. Hétméteresek: 6/5, illetve 3/3.
Farkas Tibor: – Nagyot küzdött a csapat, de a saját helyzetünket nehezítettük meg a sok kiállítással.