12. FORDULÓ
EG KISVÁRDA MASTER GOOD–EUBILITY GROUP-BÉKÉSCSABAI ENKSE 22–22 (13–12)
Kisvárda, 800
néző. Vezette: Herczeg P., Südi
KISVÁRDA: PUSCAS – Vukojevic, DMITROVICS 5, Kucherová 1, Szabó V. 1, Umanec 2, Rocha 4. Csere: Dzsukeva (kapus), Gedroit 4 (3), Liscsevics 2, Lévai, Tarjányi, Mihovics 3, Héjjas. Edző: Dévényi János
BÉKÉSCSABA: TRIFFA – Vaszileuszkaja, Dukics, Gidai, GLUSICA 5, WALFISCH 9 (6), Gávai. Csere: Kölcze (kapus), Balogh Sz., Zöldi-Tóth 1, Diószegi 1, Mihályffy 2, BOTTÓ 3, Vukajlovics 1. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 9. perc: 2–4. 18. p.: 8–6. 24. p.: 10–7. 33.p.: 13–15. 42. p.: 19–17. 53.p.: 22–19. 59 p.: 22–22.
Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 6/6
MESTERMÉRLEG
Dévényi János:
– Az ilyen mérkőzéseket hazai pályán meg kellene nyernünk. Ez a negyedik olyan meccsünk, amelyet a hajrában nem sikerült behúznunk. Ezen változtatnunk kell, mert nagy bajba kerülhetünk.
Skaliczki László: – Az idegek csatája volt, mindkét csapat tisztában volt vele, hogy mennyire fontosak az itt megszerezhető pontok. Egy pillanatra sem adtuk fel, kiegyensúlyozottabbak voltunk a szokásosnál, s annak külön örülök, hogy nagyon sokat sikerült megvalósítanunk abból, amit elterveztünk.