2018-04-06 18:30:35

NB I, női: 19. forduló

Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest 26–21 (13–10)

Kisvárda, 1030 néző, v.: Nagy F., Túróczy.

Kisvárda: Dzsukeva – Orbán A. 5, Umanec, Hakunova 4, Milanovic-Litre 2, Triscsuk 6/1, Radojevics 4. Csere: Triffa (kapus), Karacs 3, Dmitrovics 2, Szabó V. Edző: Vlatko Djonovics.

MTK: Terenyi – Slakta 3, Karnik 3/1, Tóth E. 2, Dakos 6, Termány, Szádvári 1. Csere: Hlogyik (kapus), Kovács G., Gorilszka 1, Barna É. 1, Sallai N. 3, Kuti 1, Valovics. Edző: Golovin Vlamigyir.

Az eredmény alakulása, 6. perc: 2–2, 14.: 7–2, 20.: 9–5, 26.: 11–8, 33.: 16–10, 39.: 16–14, 44.: 20–16, 49.: 23–18, 58.: 25–21.

Kiállítások: 6, illetve 10 perc. Hétméteresek: 2/1, illetve 1/1.

Mesterszemmel

Vlatko Djonovics: – Csak az első tizenöt perc védekezésével lehettem elégedett, utána sok hibát követtünk el. Támadásban jobbak voltunk, ennek köszönhetjük a győzelmet.

Golovin Vlagyimir: – Óriási akarattal, de sok technikai hibával játszottak. Többször is nagy hátrányból jöttünk fel, de a kritikus szituációkban nem tudtunk még közelebb férkőzni az ellenfélhez.