2018-04-21 19:25:05

NB I: Női, 21. forduló

Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC 17–25 (6–10)

Kisvárda, 1221 néző, v.: Hantos, Rózsahegyi.

Kisvárda: Triffa – Katona F., Umanec, Hakunova 1, Milanovic-Litre 3, Triscsuk 3/1, Radojevics 4. Csere: Dzsukeva, Balog J. (kapusok), Dmitrovics 4, Karacs 2, Umanec, Mihovics, Marincsák, Szabó V., Tarjányi. Edző: Vlatko Djonovics.

Győr: Kiss É. – Bódi 2, M. González 1, Görbicz 7/1, Broch 4, Amorim 5, Puhalák 2. Csere: Grimsbö (kapus), Hansen 3, Althaus, Fodor Cs., Knedliková, Pál T. 1, Afentáler, Varga E. Edző: Ambros Martín.

Az eredmény alakulása, 5. perc: 1–1, 9.: 2–4, 18.: 2–9, 32.: 7–11, 39.: 9–12, 46.: 10–16, 50.: 12–17, 55.: 12–23.

Kiállítások: 0, illetve 4 perc. Hétméteresek: 2/1, illetve 2/1.

Mesterszemmel

Vlatko Djonovics: – Az első félidőben nagyon jól védekeztünk, de több lövést is hibáztunk, illetve Kiss Éva védett nagyon jól. Megtettük, amit vártam, jól küzdöttünk, és ilyenkor nem számít az eredmény.

Ambros Martín: – Elégedettnek kell lennünk, mert a győzelmen túl a másik kitűzött célt is elértük a mérkőzésen, nevezetesen azt, hogy húsz gól alatt tartsuk az ellenfelet. A remek védekezésünk megadta az alapját a támadójátékunknak is, és amikor közel került hozzánk az ellenfél, akkor is nyugodtak maradtunk.