2017-04-29 19:48:31

Kisvárda Master Good SE–Ferencváros 26–30 (12–14)

Kisvárda, 1200 néző, v.: Dobrovits, Tájok.

Kisvárda: Dzsukeva – Orbán A. 5, Umanec, Liscsevics 2, Szabó V., Tóth G. 7/2, Rocha 3. Csere: Puscas (kapus), Yttereng, Dmitrovics 6/6, Karacs, Mihovics, Tarjányi, Lévai 1, Gedroit 2. Edző: Dévényi János.

Ferencváros: Szikora – Lukács V. 4, M. Jovanovics 3, Snelder 3, Szekeres K. 1, Kovacsics 6/4, Schatzl 1. Csere: Bíró B. (kapus), Pena 5, Mészáros R. 1, Szöllősi-Zácsik 3, Hornyák D. 2, Szarka A. 1. Edző: Elek Gábor.

Az eredmény alakulása, 7. perc: 4–3, 13.: 6–5, 21.: 12–11, 34.: 12–17, 37.: 15–18, 46.: 18–24, 51.: 20–26, 56.: 23–30.

Kiállítások: 4, illetve 8 perc. Hétméteresek: 9/8, illetve 4/4.

Mesterszemmel:

Dévényi János: – Amit terveztünk, amit megvalósítottunk, az volt a célunk, hogy a jövő heti debreceni meccsre megfelelően felkészüljünk. A második félidő derekán volt egy hosszabb gólcsendünk, de nem lehetek elégedetlen.

Elek Gábor: – Komoly erőbedobásra késztetett bennünket a Kisvárda a jó hangulatú mérkőzésen. A sebességünk megfelelő volt, de sok hibával játszottunk, Két pontért jöttünk, azt megszereztük.