K&H NŐI KÉZILABDALIGA

15. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD SE–ALBA FEHÉRVÁR KC 19–17 (6–10)

Kisvárda, 1100 néző. V: Hargitai, Markó

KISVÁRDA: TRIFFA – Orbán Adrienn 2, Hakunova 2, RADOJEVICS 5 (4), MILANOVIC-LITRE 2, TRISCSUK 5, Rocha 1. Csere: Balog J. (kapus), Dmitrovics 2, Szabó V. Karacs J. Edző: Vlatko Djonovics

FEHÉRVÁR: HERR O. – Lavko 3, NASCIMENTO 6 (5), Zsilinszkajtye, Boldizsár, Mendy 2, Pelczéder 1. Csere: Mistina (kapus), MAYER 2, Gorsenyina 2, Májer 1, Hudra. Edző: Deli Rita

Az eredmény alakulása. 9. perc: 3–2. 17. p.: 3–7. 28. p.: 6–10. 38. p.: 12–12. 42. p.: 13–14. 47. p.: 15–14. 52. p.: 16–16. 54. p.: 18–16

Kiállítások: 6, ill. 16 perc

Hétméteresek: 5/4, ill. 5/5

MESTERMÉRLEG

Vlatko Djonovics: – Az első félidőben nagyon rosszul játszottunk, alig találtuk el a kaput. A szünet utáni teljesítményünk száz százalékkal feljavult, ennek köszönhető a győzelmünk.

Deli Rita: – Két teljesen eltérő félidőt produkáltunk. Míg az elsőben mindenben egy lépéssel a Kisvárda előtt jártunk, addig szünet után számomra érthetetlen módon megnyitottuk a falat. A fegyelmezetlenségünk miatt kaptunk ki.