2018-10-06 19:31:05

Kézilabda: NB I női, 5. forduló.

Kisvárda Master Good SE - Dunaújvárosi Kohász KA 30-23 (15-9)

Kisvárda, 1100 néző, v.: Hargitai G., Markó G.

Kisvárda Master Good SE: Pásztor – Benko, Dragut 1, Radojevics 4, Milanovics-Litre 1, Hakunova 9, Avdekova 1, Kordowiecka (kapus), Milosevic T. 2, Guialo 6, Klikovác 1, Rebicová, Horváth D, Orbán A. 5, Katona F. Edző: Vlatko Djonovics.

Dunaújvárosi Kohász KA: Csapó – Sirián Sz. 1, Dombi L., Szalai B. 3, Grosch V. 1, Szekerczés L. 6, Klujber K. 2, Bouti F., Tomasevic K.(kapus), Kazai A. 3, Cifra A., Molnár B., Ferenczy F. 7, Nick V., Mihály P., Jovovic J. Edző: György László

Kiállítások: 14, ill. 8 perc

Hétméteresek: 4/2, ill. 4/4

Az eredmény alakulása, 1. perc: 1–0, 9.: 3–3, 14.: 7–6, 22.: 14–6, 26.: 15–7, 38.: 20–14, 45.: 23–16, 52.: 25–20, 58.: 29–22.

MESTERMÉRLEG

Vlatko Djonovics: – Fontos és nagy győzelmet arattunk az évek óta együtt játszó, összeszokott Dunaújváros ellen. Az első félidő közepén feljavult a védekezésünk, majd támadásban is egyre hatékonyabbak lettünk.

György László: – Az első félidőben dőlt el a mérkőzés, amikor hat–hat után szétesett a védekezésünk és a támadójátékunk is. A második félidő pozitív volt, de ez a realitás, a Kisvárda ennyivel jobb csapat.