facebook
2019-10-04 19:36:43

Kisvárda-Vác 24-24 (11-14)

Kisvárda, 832 néző v.: Bíró, Kiss.

Kisvárda: Pásztor 1-Udvardi, Smid, Siska 2, Milanovics-Litre, Radojevics 5/3, Rocha 2. Csere: Lajtos (kapus), Habánková 1, Dombi 5, Petika 4, Dudás 2, Milosevics 1, Orbán 1. Edző: Bakó Botond.

Vác: Arenhart 2-Diószegi 2, Hámori 3, Kuczora 3, Helembai 3, Kácsor 7, Radoszavljevics 2. Csere: Bukovszky (kapus), Lakatos 1, Kovács, Szabó 1. Edző: Szilágyi Zoltán.

Az eredmény alakulása: 3. perc: 1-1, 9. p.: 3-3, 14. p.: 4-7, 19. p: 7-8, 25. p.: 9-11, 29. p.: 10-13, 34. p.: 13-16, 39. p.: 15-20, 46. p.: 18-21, 50. p.: 21-23, 57. p.: 22-23.

Kiállítások: 4, illetve 6 perc. Hétméteresek: 1/1, illetve 0.

Mesterszemmel

Bakó Botond:- Egy elveszített mérkőzést hoztunk vissza a sírból. A 45. percben éreztem először azt a tüzet a csapatban, amely elengedhetetlen a győzelemhez. Most azok a játékosok hozták a pluszt, akik eddig kevesebb lehetőséghez jutottak. Az összképet nézve igazságosnak találom a döntetlent.

Szilágyi Zoltán:- Egy megnyert mérkőzést adtunk ki a kezünkből, hat gólos előnyt nem szabadott volna leadni. A Kisvárda azonban remek végjátékkal döntetlenre hozta vissza a mérkőzést. Felemás érzéseim vannak, egy pontot vesztettünk, ha azonban a végjátékot nézzük, akkor azt kell mondjam, egy pontot nyertünk.