facebook google+ twitter youtube rss
2018-11-13 11:43:19

A Kisvárda Master Good SE kiválósága, Orbán Adrienn is bekerült a magyar női kézilabda válogatott Európa-Bajnokságra készülő szűkített keretébe.

Mint arról a Magyar Kézilabda Szövetség honlapja beszámolt, Kim Rasmussen szövetségi kapitány kihirdette a magyar női válogatott 18 fős keretét a november végi norvégiai Möbelringen Kupára és a franciaországi Európa-bajnokságra. Ahogy a közelmúltban nyilvánosságra hozott bő keretben, úgy a kedd délelőtt kihirdetettben is ott van a Kisvárda Master Good SE kiválósága, Orbán Adrienn, akire a jobbszélső poszton számít a dán szakember.

A kontinensviadal rajtjára 16 játékos nevezhető, a csoportkör során 2, a középdöntő alatt újabb 2, majd a döntő hétvégén ismét 2 játékos cseréjére van lehetőség a 28 fős kereten belül.

A magyar keret november 19-én, hétfőn kezdi meg az Eb-felkészülést Budapesten.

A magyar válogatott 18 fős kerete:
Kapusok: BÍRÓ Blanka (FTC-Rail Cargo Hungaria), JANURIK Kinga (Érd), KISS Éva (Győri Audi ETO)
Jobbszélsők: LUKÁCS Viktória (FTC-Rail Cargo Hungaria), ORBÁN Adrienn (Kisvárda Master Good SE)
Jobbátlövők: KISS Nikolett (Érd), KOVÁCS Anna (DVSC Schaeffler), PLANÉTA Szimonetta (Chambray Touraine, francia)
Irányítók: KOVACSICS Anikó (FTC-Rail Cargo Hungaria), PÁLOS-BOGNÁR Barbara (Moyra Budaörs), TÓTH Gabriella (Érd)
Beállók: MÉSZÁROS Rea (FTC-Rail Cargo Hungaria), SZABÓ Laura (Érd), TÓVIZI Petra (DVSC Schaeffler)
Balátlövők: HÁFRA Noémi (FTC-Rail Cargo Hungaria), KLIVINYI Kinga (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Balszélsők: KAZAI Anita (Dunaújvárosi KKA), SCHATZL Nadine (FTC-Rail Cargo Hungaria)

Szövetségi kapitány: Kim RASMUSSEN
Edző: SITI Beáta
Kapusedző: BAKOS István

Möbelringen Kupa, Fornebu, Norvégia:
November 22., csütörtök:
18:15 Norvégia–Magyarország (tv: M4 Sport)
21:00 Franciaország–Dánia
November 24., szombat:
17:00 Magyarország–Franciaország (tv: M4 Sport)
19:15 Norvégia–Dánia
November 25., vasárnap:
16:00 Dánia–Magyarország (tv: M4 Sport)
18:15 Norvégia–Franciaország

Női Európa-bajnokság, 2018. november 29.-december 16., Franciaország
Csoportbeosztás:
A-csoport (Nantes): Dánia, Szerbia, Svédország, Lengyelország
B-csoport (Nancy): Franciaország, Montenegró, Oroszország, Szlovénia
C-csoport (Montbéliard): Magyarország, Spanyolország, Hollandia, Horvátország
D-csoport (Brest): Norvégia, Románia, Németország, Csehország
A csoportok első három-három helyezettje jut a középdöntőbe.

A magyar válogatott csoportmérkőzései:
December 1. 15:00: Magyarország-Hollandia (tv: M4 Sport)
December 3. 18:00: Horvátország-Magyarország (tv: M4 Sport)
December 5. 21:00: Magyarország-Spanyolország (tv: M4 Sport)

A középdöntő mérkőzésnapjai a CD-ágon (Nancy): december 7., 9., 11., 12.
Elődöntők, az 5. helyért (Párizs): december 14.
Döntő, a 3. helyért (Párizs): december 16.


KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
MTK Budapest
Kisvárda Master Good SE
2019-01-26 18:00 | Budapest, Elektromos Sportcsarnok
JEGYINFÓ
A mérkőzésig hátralévő idő:
Nap Óra Perc MP
UTOLSÓ MÉRKŐZÉS
28
Kisvárda Master Good SE
30
Győri ETO KC
2019-01-15 18:00 | Kisvárda, Városi Sportcsarnok
UTÁNPÓTLÁS HÍREK
Mindkét utánpótlás csapatunk győzni tudott
2018 december 27.-én három napos utánpótlás torna vette kezdetét Kisvárdán
Az U14-es csapatunk továbbra is veretlen
​Kisvárdai KC - Csepel DSE​ 29-29 (14-15)
EREDMÉNYEK, TABELLA
Csapat m gy d v lg kg gk p
1 Győri AUDI ETO KC 14 14 0 0 530 366 168 28
2 FTC-Rail Cargo Hungaria 13 12 0 1 441 312 129 24
3 Siófok KC 12 8 1 3 360 275 85 17
4 Érd-Handball 12 8 1 3 362 346 16 17
5 Ipress Center-Vác 12 8 0 4 340 314 26 16
6 DVSC SCHAEFFLER 12 6 1 5 328 329 -1 13
7 Alba Fehérvár KC 12 6 1 5 324 332 -8 13
8 Kisvárda Master Good SE 12 5 2 5 315 304 11 12
9 Dunaújvárosi Kohász KA 11 5 0 6 288 285 3 10
10 MTK Budapest 13 2 3 8 334 372 -39 7
11 Mosonmagyaróvári Kézilabda Club 11 2 0 9 238 307 -69 4
12 Békéscsaba ENKSE 13 2 2 9 334 443 -109 6
13 Moyra-Budaörs Handball 12 1 1 10 308 384 -78 3
14 Eszterházy KESC 13 1 0 12 272 405 -134 2
EREDMÉNYEK
UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK
JÁTÉKOSOK
NÉV
Elena Avdekova
SZÜLETÉSI IDŐ
1989.01.07
POSZT
bal szélső
MEZ
9
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Orosz
NÉV
Tamires Morena
SZÜLETÉSI IDŐ
1994.05.16
POSZT
beálló
MEZ
7
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Brazil
NÉV
Andrea Klikovac
SZÜLETÉSI IDŐ
1991.05.03
POSZT
átlövő
MEZ
15
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Montenegró
NÉV
Radojevic Tamara
SZÜLETÉSI IDŐ
1992.09.06
POSZT
irányító
MEZ
20
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Szerb
NÉV
Ana Tomkovic
SZÜLETÉSI IDŐ
1996.08.30
POSZT
átlövő
MEZ
14
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Szerb
NÉV
Katona Flóra
SZÜLETÉSI IDŐ
1997.11.15
POSZT
jobbszélső
MEZ
97
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Ana Maria Dragut
SZÜLETÉSI IDŐ
1990.02.24
POSZT
átlövő
MEZ
90
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Román
NÉV
Aneta Benko
SZÜLETÉSI IDŐ
1985.07.29
POSZT
jobb szélső
MEZ
5
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Horvát
NÉV
Pásztor Bettina
SZÜLETÉSI IDŐ
1992.12.01
POSZT
kapus
MEZ
12
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Vesna Milanovic Litre
SZÜLETÉSI IDŐ
1986.05.30
POSZT
Beálló
MEZ
23
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Horvát
NÉV
Horváth Dóra
SZÜLETÉSI IDŐ
1993.12.23
POSZT
átlövő
MEZ
13
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Marincsák Nikolett
SZÜLETÉSI IDŐ
1994.09.18
POSZT
irányító, átlövő
MEZ
24
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Weronika Kordowiecka
SZÜLETÉSI IDŐ
1995.09.13
POSZT
kapus
MEZ
16
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Lengyel
NÉV
Maja Mihajlov
SZÜLETÉSI IDŐ
1995.08.19
POSZT
irányító
MEZ
77
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Milosevic Tímea
SZÜLETÉSI IDŐ
1991.06.29
POSZT
bal szélső
MEZ
11
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Orbán Adrienn
SZÜLETÉSI IDŐ
1986.10.01
POSZT
jobbszélső
MEZ
18
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Marianna Rebičová
SZÜLETÉSI IDŐ
1993.08.12
POSZT
átlövő
MEZ
10
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Szlovák
NÉV
Marija Hakunova
SZÜLETÉSI IDŐ
1990.09.24
POSZT
irányító, bal átlövő
MEZ
36
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Isabel Guialo
SZÜLETÉSI IDŐ
1990.04.08
POSZT
Irányító
MEZ
22
KLUB(OK)
-
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Angola
TÁMOGATÓINK