2017-04-15 19:20:26

NB I, női: 20. forduló

Ipress Center-Vác–Kisvárda Master Good SE 37–26 (17–14)

Vác, 450 néző, v.: Kékes Cs., Kékes P.

Vác: Arenhart – Jovetics 7, Soós V. 6, Temes 4/3, Basics 6, Helembai 3, Radoszavljevics 6. Csere: Balog J. (kapus), Farkas V., Hámori 2, Vukcsevics 1, Bató, Kácsor 1, Sziráki 1, Szondi, Edző: Szilágyi Zoltán.

Kisvárda: Dzsukeva – Orbán A 4., Dmitrovics 4, Liscsevics 2, Szabó V. 5, Tóth G. 4/1, Rocha 2. Csere: Puscas (kapus), Yttereng, Umanec, Gedroit 2, Karacs, Mihovics 2, Tarjányi, Kucherova 1. Edző: Dévényi János.

Az eredmény alakulása, 3. perc: 1–2, 5.: 4–2, 11.: 8–6, 18.: 11–11, 29.: 16–14, 34.: 20–14, 40.: 26–15, 46.: 29–21, 55.: 36–23.

Kiállítások: 6, illetve 4 perc. Hétméteresek: 5/3, illetve 2/1.

Mesterszemmel

Szilágyi Zoltán: – Látszott, hogy a legutóbbi vereség után nagy összpontosítással készültünk erre a mérkőzésre, és bár az első félidőben voltak gondjaink a védekezéssel, rendezni tudtuk a sorokat, és megérdemelten nyertünk.

Dévényi János: – Az első félidőben még tudtuk tartani a lépést a Váccal, de akkor is látszott, hogy a védekezésünk nem működik. Szünet után esélyünk sem volt, teljesen megérdemelten nyert a Vác ekkora különbséggel is.