2017-12-30 20:09:46

NB I, női: 9. forduló

Kisvárda Master Good SE–Érd 21–27 (9–18)

Kisvárda, 1200 néző, v.: Bíró Á., Kiss O.

Kisvárda: Triffa – Orbán A. 3, Hakunova, Umanec, Milanovic-Litre 1, Triscsuk 3/1, Rocha 3. Csere: Dzsukeva (kapus), Radojevics 1, Dmitrovics 8/5, Szabó V. 1. Katona F. 1, Marincsák. Szakmai igazgató: Mátéfi Eszter.

Érd: Janurik – Krpezs-Slezák 6/1, Kiss N. 1, Signate 4, Roberts 1, Kisfaludy 3, Gávai 1. Csere: Szabó L. 4/1, A. Bulatovics 1, M. González 1, Lassource 2, Klivinyi 3/1. Edző: Szabó Edina.

Az eredmény alakulása, 4. perc: 2–0, 9.: 3–4, 13.: 4–6, 19.: 5–10, 24.: 6–13, 33.: 9–20, 36.: 11–21, 42.: 15–21, 48.: 17–22, 52.: 18–23, 57.: 20–26.

Kiállítások: 4, illetve 6 perc. Hétméteresek: 7/6, illetve 4/3.

Mesterszemmel

Mátéfi Eszter: – Nem mi voltunk a meccs esélyesei, de az első félidőben adott nagy hátrány után a másodikban már nem sikerült öt gólnál közelebb férkőznünk az ellenfélhez. Teljesen megérdemelten nyert az Érd.

Szabó Edina: – Évzárónak nagy kihívás volt számunkra ez a mérkőzés, amire nagyon készültünk. Sportszerű, jó hangulatú találkozó volt, amelyen csapatom olyan teljesítményt nyújtott, amellyel elégedett lehettem. Fegyelmezetten és lelkesen kézilabdáztunk, innen kell folytatnunk 2018-ban is.