2020-01-08 19:32:46

KISVÁRDA MASTER GOOD SE–DVSC SCHAEFFLER 28–28 (13–14)

Kisvárda, 1100 néző. V: Horváth P., Marton

KISVÁRDA: Pásztor B. – UDVARDI 2, HABÁNKOVÁ 8 (6), Dudás 1, V. Milanovic-Litre 3,SISKA 7 (1), T. Milosevics 1

Csere: Lajtos (kapus), Ihnyeva 3, Smid, DOMBI L. 3, Orbán Adrienn, Premovics, Rocha

Edző: Bakó Botond

DEBRECEN: Triffa – Arany 1, KOVÁCS ANNA 8 (1), Karnik Sz. 1, Tóvizi 1, Vámos P. 3,VANTARA-KELEMEN 5

Csere: Oguntoye, Szabó D. (kapusok), BULATH 8 (5), Bordás 1, Karsten, Varsányi

Edző: Köstner Vilmos

Az eredmény alakulása. 7. perc: 2–3. 14. p.: 8–4. 19. p.: 9–9. 27. p.: 12–13. 32. p.: 13–16. 42. p.: 19–21. 52. p.: 24–24. 57. p.: 26–26

Kiállítások: 10, ill. 8 perc

Hétméteresek: 7/7, ill. 6/6

MESTERMÉRLEG

Bakó Botond: – Azt kértem a csapatomtól, hogy ne ijedjünk meg a Debrecentől. A meccs elején meg tudtuk fogni a vendégeket. Később sok gondot okozott az egy egy elleni játékok levédekezése. Úgy érzem, előre tudunk lépni játékban.

Köstner Vilmos: – Közepes színvonalú, nagyon küzdelmes meccs volt, amely igazságos döntetlennel végződött. Nem tudtuk megtartani második félidei előnyünket, mert jól küzdött a Kisvárda, sok olyan gólt kaptunk, amely ellen készültünk, és sebességben is elmaradtunk a törökországi kupameccsen látottaktól. Nem tudtuk pótolni a hiányzó Jelena Deszpotovicsot.