2019-10-04 20:28:26

Az első percekben felváltva estek a találatok, a 11. minutumban Hámori harmadiszor volt eredményes, amellyel átvette a vezetést a vendég gárda. A játékrész közepére állandósult a két-három gólos különbség a két alakulat között, amelyet Diószegi a játékrész utolsó percében egyel megtoldott, erre azonban Radojevics időn túli büntetővel válaszolt. Fordulás után két hetes gólt követően Pásztor Bettina célzott pontosan az üres kapuba, erre Arenhart kettővel válaszolt, amellyel már hattal vezettek a váciak, eldőlni látszott a mérkőzés. A csapat azonban összeszedte magát és fokozatosan dolgozta le hátrányát, Milosevics Tímea góljával már csak egy volt közte, Orbán Adrienn pedig az 58. percben egyenlített. A mérkőzés lefújása előtt 13 másodperccel a találkozó legjobbjának megválasztott Dombi Luca a vezetést is megszerezte, a dudaszó pillanatában azonban Hámori megmentett egy pontot a dunakanyari csapatnak.

Kisvárda-Vác 24-24 (11-14)

Kisvárda, 832 néző v.: Bíró, Kiss.

Kisvárda: Pásztor 1-Udvardi, Smid, Siska 2, Milanovics-Litre, Radojevics 5/3, Rocha 2. Csere: Lajtos (kapus), Habánková 1, Dombi 5, Petika 4, Dudás 2, Milosevics 1, Orbán 1. Edző: Bakó Botond.

Vác: Arenhart 2-Diószegi 2, Hámori 3, Kuczora 3, Helembai 3, Kácsor 7, Radoszavljevics 2. Csere: Bukovszky (kapus), Lakatos 1, Kovács, Szabó 1. Edző: Szilágyi Zoltán.

Az eredmény alakulása: 3. perc: 1-1, 9. p.: 3-3, 14. p.: 4-7, 19. p: 7-8, 25. p.: 9-11, 29. p.: 10-13, 34. p.: 13-16, 39. p.: 15-20, 46. p.: 18-21, 50. p.: 21-23, 57. p.: 22-23.

Kiállítások: 4, illetve 6 perc. Hétméteresek: 1/1, illetve 0.

Mesterszemmel

Bakó Botond:- Egy elveszített mérkőzést hoztunk vissza a sírból. A 45. percben éreztem először azt a tüzet a csapatban, amely elengedhetetlen a győzelemhez. Most azok a játékosok hozták a pluszt, akik eddig kevesebb lehetőséghez jutottak. Az összképet nézve igazságosnak találom a döntetlent.

Szilágyi Zoltán:- Egy megnyert mérkőzést adtunk ki a kezünkből, hat gólos előnyt nem szabadott volna leadni. A Kisvárda azonban remek végjátékkal döntetlenre hozta vissza a mérkőzést. Felemás érzéseim vannak, egy pontot vesztettünk, ha azonban a végjátékot nézzük, akkor azt kell mondjam, egy pontot nyertünk.