2019-04-27 19:33:30

ÉRD–KISVÁRDA MASTER GOOD SE 24–31 (12–16)
Érd,
1100 néző. V: Hargitai, Markó
ÉRD: Janurik – Krpezs-Slezák 4, Lavko 1, Tóth G. 2, Szabó L. 4 (1), Kovacsevics 3, LASSOURCE 5. Csere: Foggea (kapus), Kiss N. 1, Simon A., JERÁBKOVÁ 4, Schatzl Natalie. Edző: Szabó Edina
KISVÁRDA: PÁSZTOR B. – Orbán Adrienn, A. Klikovac 1, Radojevics 8 (5), MORENA 5, GUIALO 8, Milosevics 2. Csere: HAKUNOVA 3, Rebicová, Benko 4 (1), Tomkovics. Edző: Dévényi János
Az eredmény alakulása. 4. perc: 1–3. 11. p.: 3–7. 19 p.: 8–9. 27. p.: 12–15. 34. p.: 15–17. 43. p.: 17–22. 50. p.: 21–27. 57. p.: 22–30
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/1, ill. 8/6
MESTERMÉRLEG
Szabó Edina:
– Nagyon akartunk, de a döntő pillanatokban belehibáztunk. Nagyon feszültek voltak a játékosok, mert szerettek volna nyerni, ez most nem sikerült.
Dévényi János: – Nagy dicséret illeti a csapatot, elöl-hátul fegyelmezettek voltunk. Okosan és taktikusan játszottuk végig mindkét félidőt, az Érd a szokásosnál tompább volt, de valamikor nekünk is lehet szerencsénk. Úgy gondolom, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.