facebook
2016-10-12 19:54:41

Kisvárda Master Good SE–Alba Fehérvár KC 23–22 (8–8)

Kisvárda, 1000 néző, v.: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki.

Kisvárda: Dzsukeva – Vukojevic 1, Lévai, Umanec 1, Szabó V., Rocha 6, Bízik B. Csere: Puscas (kapus), Kucherova 6/1, Héjjas, Dmitrovics 6, Gedroit 2/2, Smid, Tarjányi, Mihovics 1. Edző: Kovács Péter.

Fehérvár: Herr O. – Májer 1, Djordjievszka 2, Isitate, Mendy 3, Bandelier 5, Pelczéder 6. Csere: Sipeki (kapus), Hajduch, Piedade 1, Zsivkovics 4/2, Tilinger. Edző: Deli Rita.

Az eredmény alakulása, 7. perc: 0–2, 13.: 1–2, 19.: 4–4, 22.: 4–7, 28.: 7–7, 31.: 9–8, 34.: 10–10, 38.: 14–10, 45.: 17–13, 48.: 17–16, 54.: 20–19, 58.: 23–21.

Kiállítások: 10, illetve 10 perc. Hétméteresek: 5/3, illetve 3/2.

Mesterszemmel

Kovács Péter: – Régóta várunk az első hazai győzelmünkre. Ha nem is a játék minőségében, de akaratban, versenyszellemben és különböző taktikai elemekben sikerült felülkerekednünk az ellenfélen.

Deli Rita: – Nagyon kevés volt az első félidőben szerzett nyolc gólunk. A védelmünk jól működött, de magunk ellen fordítottuk a fegyverünket, és sok lerohanásgólt kaptunk. A második félidőben a felzárkózás jutott nekünk, és nem sikerült utolérni az ellenfelet. Sokba fog kerülni ez a vereség.