2018-01-13 20:11:50

Kisvárda Master Good SE–Ferencváros 18–34 (10–14)

Kisvárda, 1500 néző, v.: Marton, Szabó E.

Kisvárda: Triffa – Orbán A. 1, Hakunova 3, Radojevics 2/1, Milanovic-Litre 2, Triscsuk 3/1, Rocha 1. Csere: Dzsukeva (kapus), Umanec 1, Szabó V. 1, Dmitrovics, Katona F., Dudás G. 3, Tarjányi, Karacs 1. Szakmai igazgató: Mátéfi Eszter.

Ferencváros: Bíró B. – Lukács V. 4, Háfra N. 2, Snelder 5, Szekeres 1, Kovacsics 1, Schatzl 4. Csere: Szikora (kapus), Van der Heijden 6/3, Hornyák D. 1, Szucsánszki, Pena 1, Márton G., M. Jovanovics 5, Fa1uvégi 4. Edző: Elek Gábor.

Az eredmény alakulása, 7. perc: 1–4, 11.: 4–6, 16.: 4–11, 23.: 9–11, 33.: 10–16, 42.: 13–21, 48.: 16–24, 55.: 16–30.

Kiállítások: 2, illetve 10 perc. Hétméteresek: 3/2, illetve 3/3.

Mesterszemmel

Mátéfi Eszter: – Kijött a két csapat közötti különbség, hiszen a Fradi a Bajnokok Ligájában edződik, mi a magyar bajnokságban. Az első félidőben volt egy jó periódusunk, utána viszont a papírforma érvényesült. Amikor eldőlt a meccs, próbáltunk tartalékolni, hiszen szerdán nagyon komoly Magyar Kupa-meccsünk lesz.

Elek Gábor: – Nagyobb különbséggel tudtunk nyerni, mint amire számítottunk. Ez annak köszönhető, hogy jól működött a védekezésünk, sok labdát szereztünk, és lerohanásból több gólt is elértünk. Felállt fal ellen nem volt nagy különbség, és az is igazsághoz tartozik, hogy több bevethetőbb játékosunk volt, mint az ellenfélnek.