2021-12-03 19:56:28

Leány serdülő I. osztály, 13. forduló

Kisvárda-Békéscsaba 30-23 (14-9)

Kisvárda, v.: Babidorics, Tóth I.

Kisvárda: Rédai, Dévai (kapusk), Batta 2, László 3, Vass 2, Roskha 6, Erőss 7, Diószegi 1, Kochan 7/1, Takács, Kerezsi 2, Beri, Ignéczi. Edző: Szankuné Ésik Gabriella.

Kiállítások: 8, illetve 6 perc. Hétméteresek: 1/1, illetve 3/2.

Szankuné Ésik Gabriella: - Az első félidő 10-11. percére 6 gólos előnyt tudtunk szerezni, amelyet végig tartani is tudtunk. Gratulálok a lányoknak, ezzel a mérkőzéssel szépen zártuk az évet.

Női ifjúsági I. osztály, 13. forduló

Kisvárda-Békéscsaba 28-24 (15-11)

Kisvárda: Leskóczi, Bronisova (kapusok), Birta, Havavka 7/2, Makkai 3, Zih, Fenynets 6, Bacenkova 6/2, Rosokha, Erőss, Vorinka 2, Csonka, Kochan, Lakatos 2/2, Zavaczki 2. Edző: Dévényi János.

Kiállítások: 8, illetve 6 perc. Hétméteresek? 4/4, illetve 3/3

Dévényi János: - Mindkét csapat remek kapusteljesítménnyel rukkolt elő. De míg a mieink az átlövéseket hárították hatékonyan, addig a csabaiak a ziccereinket védték. Gratulálok a lányoknak, mert egy erős ellenfelet vertünk meg.