facebook google+ twitter youtube rss
2019-07-09 10:14:48

Az MKSZ-ben kedden elkészítették a K&H Női Kézilabda Liga 2019-2020-as idényének sorsolását. Csapatunk az első fordulóban hazai pályán szerepel, és a bajnoki rajton a Szombathely együttesét látja vendégül a Városi Sportcsarnokban.

Az 1. forduló párosítása:

Érd–Ferencváros, Békéscsaba–Dunaújváros, Vác–MTK-Budapest, Alba Fehérvár–Mosonmagyaróvár, Szent István–DVSC, Siófok–Győri Audi ETO KC, KISVÁRDA MASTER GOOD SE–Szombathely

Ellenfeleink sorrendben: Szombathely (otthon), Ferencváros (idegenben), Siófok (i), Szent István (o), Alba Fehérvár (i), Vác (o), Békéscsaba (i), Érd (o), Dunaújváros (i), MTK-Budapest (o), Mosonmagyaróvár (i), DVSC (o), Győri Audi ETO KC(i).

A KISVÁRDA MASTER GOOD SE SORSOLÁSA A 2019-2020-AS BAJNOKSÁGBAN, K&H Női Kézilabda Liga

1. forduló.2019.09.01: Kisvárda Master Good SE – Szombathely

2. forduló.2019.09.08: FTC-Rail Cargo Hungaria – Kisvárda Master Good SE

3. forduló.2019.09.15: Siófok KC – Kisvárda Master Good SE

4. forduló.2019.09.21: Kisvárda Master Good SE – Szent István Sportegyesület

5. forduló.2019.10.13: Alba Fehérvár – Kisvárda Master Good SE

6. forduló.2019.10.20: Kisvárda Master Good SE – Vác

7. forduló.2019.10.27: Békéscsaba – Kisvárda Master Good SE

8. forduló.2019.11.03: Kisvárda Master Good SE – Érd Handball

9. forduló.2019.11.10: Dunaújváros – Kisvárda Master Good SE

10. forduló.2019.11.17: Kisvárda Master Good SE – MTK-Budapest

11. forduló.2019.12.29: Mosonmagyaróvár – Kisvárda Master Good SE

12. forduló.2020.01.12: Kisvárda Master Good SE – DVSC Schaeffler

13. forduló.2020.01.19: Győri Audi ETO KC – Kisvárda Master Good SE

14. forduló.2020.01.26: Szombathely – Kisvárda Master Good SE

15. forduló.2020.02.09: Kisvárda Master Good SE – FTC Rail Cargo Hungaria

16. forduló.2020.02.16: Kisvárda Master Good SE – Siófok KC

17. forduló.2020.02.23: Szent István – Kisvárda Master Good SE

18. forduló.2020.03.08: Kisvárda Master Good SE – Alba Fehérvár

19. forduló.2020.03.14: Vác – Kisvárda Master Good SE

20. forduló.2020.04.05: Békéscsaba – Kisvárda Master Good SE

21. forduló.2020.04.12: Kisvárda Master Good SE – ÉRD

22. forduló.2020.04.19: Dunaújváros – Kisvárda Master Good SE

23. forduló.2020.04.26: Kisvárda Master Good SE – MTK-Budapest

24. forduló.2020.05.03: Kisvárda Master Good SE SE Mosonmagyaróvár

25. forduló.2020.05.21: DVSC – Kisvárda Master Good SE

26. forduló.2020.05.23: Kisvárda Master Good SE– Győri Audi ETO KC



KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
Kisvárda Master Good SE
Szombathelyi Női Kézilabda
2019-09-01 18:00 | Kisvárda, Városi Sportcsarnok
JEGYINFÓ
A mérkőzésig hátralévő idő:
Nap Óra Perc MP
UTOLSÓ MÉRKŐZÉS
26
Kisvárda Master Good SE
24
MTK Budapest
2019-07-09 11:09 | Kisvárda, Városi Sportcsarnok
UTÁNPÓTLÁS HÍREK
Mindkét utánpótlás csapatunk győzni tudott
2018 december 27.-én három napos utánpótlás torna vette kezdetét Kisvárdán
Az U14-es csapatunk továbbra is veretlen
​Kisvárdai KC - Csepel DSE​ 29-29 (14-15)
EREDMÉNYEK, TABELLA
Csapat m gy d v lg kg gk p
1 Győri AUDI ETO KC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FTC-Rail Cargo Hungaria 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Siófok KC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Érd-Handball 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ipress Center-Vác 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVSC SCHAEFFLER 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alba Fehérvár KC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kisvárda Master Good SE 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dunaújvárosi Kohász KA 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Mosonmagyaróvári Kézilabda Club 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MTK Budapest 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Békéscsaba ENKSE 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Szombathelyi Kézilabda Klub 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Szent István Sportegyesület 0 0 0 0 0 0 0 0
EREDMÉNYEK
UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK
JÁTÉKOSOK
NÉV
Bárány Krisztina
SZÜLETÉSI IDŐ
1994.01.24
POSZT
balátlövő
MEZ
10
MAGASSÁG
190 cm
SÚLY
84 kg
KLUB(OK)
Veszprém, DVSC, Szeged KKSE, Hypo
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Samira Rocha
SZÜLETÉSI IDŐ
1989.01.26
POSZT
balszélső
MEZ
4
KLUB(OK)
Hypo, Zvezda, OGC Nice
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Brazil
NÉV
Tena Petika
SZÜLETÉSI IDŐ
2000.06.16
POSZT
balátlövő
MEZ
5
KLUB(OK)
HC Podravka
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Horvát
NÉV
Radojevic Tamara
SZÜLETÉSI IDŐ
1992.09.06
POSZT
irányító
MEZ
20
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar/Szerb
NÉV
Udvardi Laura
SZÜLETÉSI IDŐ
1997.07.17
POSZT
jobbszélső
MEZ
7
KLUB(OK)
DKKA, Mohácsi TE, Szombathelyi KKA
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Dombi Luca
SZÜLETÉSI IDŐ
1995.11.17
POSZT
beálló
MEZ
13
KLUB(OK)
Békéscsaba, Mosonmagyaróvár, DKKA
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Kondášová Isabel
SZÜLETÉSI IDŐ
1997.07.14
POSZT
kapus
MEZ
16
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Pásztor Bettina
SZÜLETÉSI IDŐ
1992.12.01
POSZT
kapus
MEZ
12
KLUB(OK)
Győri Audi ETO, Veszprém Barabás KC, DVSC-TVP
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Vesna Milanovic Litre
SZÜLETÉSI IDŐ
1986.05.30
POSZT
Beálló
MEZ
23
KLUB(OK)
Lokomotiva Zagreb, RK Podravka, Győri Audi ETO KC, RK Krim
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Horvát
NÉV
Siska Pálma
SZÜLETÉSI IDŐ
1992.09.16
POSZT
átlövő
MEZ
24
KLUB(OK)
DVSC-TVP, Kecskemét
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Lajtos Nóra
SZÜLETÉSI IDŐ
1985.09.21
POSZT
kapus
MEZ
74
KLUB(OK)
DVSC-TVP, MTK-Budapest
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Veronika Habankova
SZÜLETÉSI IDŐ
1995.07.26
POSZT
jobbátlövő
MEZ
26
KLUB(OK)
IUVENTA Michalovce
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Szlovák
NÉV
Milosevic Tímea
SZÜLETÉSI IDŐ
1991.06.29
POSZT
bal szélső
MEZ
11
KLUB(OK)
ZRK Izvor Bukovicka Banja
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Orbán Adrienn
SZÜLETÉSI IDŐ
1986.10.01
POSZT
jobbszélső
MEZ
18
KLUB(OK)
Győri Audi ETO, Győrújbarát KSC, Komáromi AC, Váci NKSE
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Dajka Bettina
SZÜLETÉSI IDŐ
1990.10.02
POSZT
irányító
MEZ
6
KLUB(OK)
Ferencvárosi TC, Siófok KC, Mosonmagyaróvár, Békéscsaba, Szeged KKSE, Kecskeméti NKSE
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
TÁMOGATÓINK