2019-09-21 19:31:24

Kisvárda-Szent István SE 30- 27 (18-10)

Kisvárda, 886 néző, v.: Bujdosó, Horváth.

Kisvárda: Pásztor-Orbán 2, Habánková 3, Radojevics 7/1, Milanovics-Litre 3, Siska 2, Milosevics 2. Csere: Lajtos (kapus), Dudás, Smid, Dombi 7, Bárány, Soltész, Rocha 2, Udvardi 2, Repák. Edző: Bakó Botond.

Szent István SE: Gercsó 1-Horváth 5, Monori 4, Tobak 2, Albert, Aron 7/2, Pánczél 1. Csere: Mátéfi (kapus) Scheffer 2, Szerző 1/1, Lyngby, Varjú 2, Balogh 2, Tieff. Edző: Vojkovics Gyula.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-0, 9.p.: 5-0, 12. p.: 7-2, 16. p.: 10-4, 25. p.: 14-6, 29. p.: 17-10, 35. p.: 19-12, 37. p.: 22-12, 46. p.: 27-17, 54. p.: 28-23.

Kiállítások: 14, illetve 12 perc. Hétméteresek: 3/1, illetve 4/3.

Mesterszemmel

Bakó Botond:- Nagy tempóban, fegyelmezetten kezdtük a mérkőzést, az első félidővel elégedett vagyok. A második félidőben azonban mikor belecseréltem a meccsbe, visszaesett a védekezésünk és a támadójátékunk is. Ez elgondolkoztató, mert egy sorral nem lehet végigjátszani a bajnokságot.

Vojkovics Gyula:- Nehéz mit mondani, mert az első tíz percben elveszítettük a mérkőzést. Katasztrofális volt a védekezésünk, a negyvenedik percben találtam meg azt az összeállítást, amellyel partiban tudtunk lenni.