facebook
2019-12-13 18:34:08

A román első osztályú Nagybánya elleni találkozóval kezdődtek meg a téli felkészülési mérkőzések felnőtt csapatunk számára. A találkozó első félidejében végig fej-fej mellet haladtak a csapatok, így az első harminc percet követően 13:13-as eredménnyel vonulhattak az öltözőbe a felek. A második játékrészben az elsőhöz hasonlóan sok helyzetünk adódott, de nem tudtunk ellépni a Nagybányai ellenfelünktől, így végül egy szoros összecsapáson, de 27-26 megnyertük a mérkőzést. Együttesünk legközelebb jövő héten hétfőn lép pályára a Zilah ellen.

Kisvárda Master Good SE - HC Baia Mare 27-26 (13-13)

V.: Héjas T., Kránitz A.

Kisvárda, Városi Sportcsarnok 400 néző.

Kisvárda Master Good SE: Pásztor – Petika, Udvardai L. 2, Milosevics T. 3, Dombi L. 2, Habanková 6, Repák D., Orbán A. 3, Soltész P., Milonivcs-Litre 1, Siska P. 3, Szabó N. 6, Alena I. 1, Dudás G., Lajtos N.(kapus) Vezetőedző: Bakó Botond

Nagybánya: Enache C. – Burlachenko 3, Tamas L., Argyelan P. 2, Rysanková H. 5, Szölösi R., Ivanenko A., Cirstea O. 3, Mazareanu A., Kotea C. 3, Kerekes É. 1, Conache M. 1, Lisewska S. 3, Bondar O. 3, Shetriova M. 1, Vezetőedző: Kovacs Magdalena

A Kisvárda legjobb góldobói: Szabó Nina és Veronika Habanková 6-6 gól

Kiállítások: 10, illetve 6 perc.

Hétméteres: 2/2, illetve 3/0