2017-04-30 07:11:25

Telt ház, és remek hangulat a Ferencváros ellen. A mérkőzést követően Dévényi Jánost értékelte az összecsapást.

Kitett a csapat magáért - mondta a mérkőzést követően Dévényi János edző. Ez egy teljesen vállalható eredmény a fradi ellen. Titkon talán aláírtunk volna egy ilyen különbségű vereséget, de ezúttal mindenki hozzá tudott tenni a játékoz. A csereként beszálló játékosok is fontos periódusokban tudtak gólokat lőni. Az első félidő végén és a második játékrész elején volt egy összességében közel tíz perces gólcsendünk, ahol a vendégek elugrottak 6-7 góllal. Ezt követően újra sikerült felvenni a mérkőzés ritmusát. Külön nem emelnék ki senkit, úgy gondolom az egész csapat jól küzdött. Mind védekezésben, mind támadásban voltak jó periódusaink. Igazi kézilabdaünnep volt Kisvárdán.

Jövő héten újabb rangadó vár csapatunkra. Mire lehet elég a mutatott játék?

Tudjuk, hogy elsősorban nem a fradit kell megvernünk. Azonban ezt a formát át kell menteni, és a Debrecen ellen meg kell próbálni pontot vagy pontokat szerezni. Ha ilyen kapusteljesítményünk lesz, és így tudunk játszani, akkor igen komoly esélyünk van erre.