2020-01-26 20:12:27

Szombathely-Kisvárda 23-20 (16-8)

Szombathely, 650 néző, v.: Bócz, Wiedemann.

Szombathely: Tomasevics-Jovetics 3, Virág 1, Gorilska 5/2, Bandelier 8, Szendrei, Csire 4. Csere: Sipeki (kapus) Mayer 1, Pődör 1, Horváth 1, Varga. Edző: Marosán György.

Kisvárda: Pásztor-Orbán 2, Habánková 1, Milanovics-Litre 5, Dudás 1, Ihnyeva 1, Milosevics. Csere: Lajtos (kapus), Siska 2, Premovics 1, Szabó, Dombi 3, Smid 1, Rocha 2, Udvardi 1. Edző: Bakó Botond.

Az eredmény alakulása: 2. Perc: 1-2, 9. p.: 6-2, 16. p.: 10-3, 23. p.: 14-5, 29. p.: 16-7, 34. p.: 17-9, 42. p.: 17-13, 51. p.: 20-15, 59. p.: 23-19.

Kiállítások: 4, illetve 12 perc. Hétméteresek: 4/2, illetve 1/0.

Mesterszemmel

Marosán György: Az első félidőben nekünk minden sikerült, ellenfelünknek meg semmi. Többször hullámvölgybe kerültünk azonban, de szerencsére sikerült kilábalnunk belőle. Nagyon fontos győzelmet arattunk.

Bakó Botond: Sajnos úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy Győrben abbahagytuk. Érthetetlenül passzívak voltunk, elől és hátul is csődöt mondtunk. Fegyelmezetlenül, rosszul játszottunk, a második félidőben voltak momentumaink, de ezt a meccset az első félidőben veszítettük el.