2020-01-15 19:29:44

Kisvárda-Ferencváros 21-31 (13-18)

Kisvárda, 980 néző, v.: Őri, Pozdena.

Kisvárda: Lajtos-Udvardi, Habanková 5/1. Dudás 1, Milanovics-Litre, Siska 2, Rocha 1. Csere: Pásztor (kapus) Ihnyeva 3, Smid, Szabó 5, Dombi 1, Premovics 3, Milosevics. Edző: Bakó Botond.

Ferencváros: Bíró-Lukács 6, Klujber 6/3, Snelder 2, Csiszár-Szekeres, Kovacsics 2, Schatzl N 1. Csere: Háfra 6, Szucsánszki 3, Hornyák, Pásztor 1, Márton 1, Klivinyi 2, Bánfai 1. Edző: Elek Gábor.

Az eredmény alakulása: 3. perc: 1-2, 10. p.: 2-6, 16. p.: 5-10, 24. p.: 11-15, 33. p.: 14-21, 42. p.: 15-25, 51. p.: 18-30, 59. p.: 21-31.

Kiállítások: 8, illetve 4 perc. Hétméteresek: 2/1, illetve 3/3.

Mesterszemmel

Bakó Botond:- Megérdemelten nyert a Ferencváros, mert jobban játszott nálunk. Csalódott vagyok, mert nem azt csináltunk, amit megbeszéltük a találkozó előtt. Csak momentumaink voltak, bátortalanul, sok hibával játszottunk, asszisztáltunk a Fradi győzelméhez.

Elek Gábor:- Jól kezdtük a mérkőzést és szerencsénk is volt, aztán következett egy gyengébb periódusunk. A második félidő elején összeállt a védekezésünk és feljavult a kapustelejesítményünk is, ezzl tettük biztossá győzelmünket. Az elmúlt két meccsünk alapján nem gondoltam, hogy ekkora lesz a különbség a két gárda között.