facebook google+ twitter youtube rss
2019-07-08 08:24:03

Hét héttel az MTK-Budapest ellen 26–24-re megnyert május 17-i bajnoki után véget ér csapatunk játékosainak nyári pihenője, és hétfőn reggel erőnléti felméréssel megkezdődött a nyári felkészülés. A csapat első közös edzése kedd kora este 17:00-kor lesz a Városi Sportcsarnokban.

A szakmai munkát immár Bakó Botond irányítja vezetőedzőként. A keretben alapos változás történt, új játékosként Tena Petika, Dajka Bettina, Udvardi Laura, Dombi Luca, Kondášová Isabel, Siska Pálma, Veronika Habánkova, Lajtos Nóra és Bárány Krisztina csatlakozik a csapathoz, visszatérőként pedig a korábbi világbajnok Samira Rocha-t köszönthetjük.

Ahogy korábban Bakó Botond jelezte, a csapatra nyolc felkészülési mérkőzés vár, amellyek közül az elsőt július 26-án hazai pályán a román első osztályú Baia Mare ellen játssza.

A Kisvárda Master Good SE 2019/2020-as kerete:

Pásztor Bettina, Lajtos Nóra, Isabel Kondášová – kapusok, Samira Rocha, Tena Petika, Dajka Bettina, Udvardi Laura, Dombi Luca, Siska Pálma, Veronika Habánkova, Bárány Krisztina, Tamara Radojevic, Vesna Milanovic Litre, Orbán Adrienn, Milosevic Tímea,

Stábtagok:

Bakó Botond – vezetőedző, Szabó Valéria – másodedző, Koós István – masszőr, Andrew Khimiak – kapusedző, Doka István – masszőr, Szabó Emese – gyógymasszőr, Major Flóra – technikai-vezető, Dr. Kósa Jenő – csapatorvos, Neviczki Csaba – videóelemző-sajtóreferens, Czető Alexandra – sportmunkatárs, Jánvári Csabáné – sportmunkatárs


KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
Kisvárda Master Good SE
Szombathelyi Női Kézilabda
2019-09-01 18:00 | Kisvárda, Városi Sportcsarnok
JEGYINFÓ
A mérkőzésig hátralévő idő:
Nap Óra Perc MP
UTOLSÓ MÉRKŐZÉS
26
Kisvárda Master Good SE
24
MTK Budapest
2019-07-09 11:09 | Kisvárda, Városi Sportcsarnok
UTÁNPÓTLÁS HÍREK
Mindkét utánpótlás csapatunk győzni tudott
2018 december 27.-én három napos utánpótlás torna vette kezdetét Kisvárdán
Az U14-es csapatunk továbbra is veretlen
​Kisvárdai KC - Csepel DSE​ 29-29 (14-15)
EREDMÉNYEK, TABELLA
Csapat m gy d v lg kg gk p
1 Győri AUDI ETO KC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FTC-Rail Cargo Hungaria 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Siófok KC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Érd-Handball 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ipress Center-Vác 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVSC SCHAEFFLER 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alba Fehérvár KC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kisvárda Master Good SE 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dunaújvárosi Kohász KA 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Mosonmagyaróvári Kézilabda Club 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MTK Budapest 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Békéscsaba ENKSE 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Szombathelyi Kézilabda Klub 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Szent István Sportegyesület 0 0 0 0 0 0 0 0
EREDMÉNYEK
UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK
JÁTÉKOSOK
NÉV
Bárány Krisztina
SZÜLETÉSI IDŐ
1994.01.24
POSZT
balátlövő
MEZ
10
MAGASSÁG
190 cm
SÚLY
84 kg
KLUB(OK)
Veszprém, DVSC, Szeged KKSE, Hypo
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Samira Rocha
SZÜLETÉSI IDŐ
1989.01.26
POSZT
balszélső
MEZ
4
KLUB(OK)
Hypo, Zvezda, OGC Nice
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Brazil
NÉV
Tena Petika
SZÜLETÉSI IDŐ
2000.06.16
POSZT
balátlövő
MEZ
5
KLUB(OK)
HC Podravka
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Horvát
NÉV
Radojevic Tamara
SZÜLETÉSI IDŐ
1992.09.06
POSZT
irányító
MEZ
20
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar/Szerb
NÉV
Udvardi Laura
SZÜLETÉSI IDŐ
1997.07.17
POSZT
jobbszélső
MEZ
7
KLUB(OK)
DKKA, Mohácsi TE, Szombathelyi KKA
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Dombi Luca
SZÜLETÉSI IDŐ
1995.11.17
POSZT
beálló
MEZ
13
KLUB(OK)
Békéscsaba, Mosonmagyaróvár, DKKA
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Kondášová Isabel
SZÜLETÉSI IDŐ
1997.07.14
POSZT
kapus
MEZ
16
KLUB(OK)
Kisvárda
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Pásztor Bettina
SZÜLETÉSI IDŐ
1992.12.01
POSZT
kapus
MEZ
12
KLUB(OK)
Győri Audi ETO, Veszprém Barabás KC, DVSC-TVP
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Vesna Milanovic Litre
SZÜLETÉSI IDŐ
1986.05.30
POSZT
Beálló
MEZ
23
KLUB(OK)
Lokomotiva Zagreb, RK Podravka, Győri Audi ETO KC, RK Krim
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Horvát
NÉV
Siska Pálma
SZÜLETÉSI IDŐ
1992.09.16
POSZT
átlövő
MEZ
24
KLUB(OK)
DVSC-TVP, Kecskemét
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Lajtos Nóra
SZÜLETÉSI IDŐ
1985.09.21
POSZT
kapus
MEZ
74
KLUB(OK)
DVSC-TVP, MTK-Budapest
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Veronika Habankova
SZÜLETÉSI IDŐ
1995.07.26
POSZT
jobbátlövő
MEZ
26
KLUB(OK)
IUVENTA Michalovce
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Szlovák
NÉV
Milosevic Tímea
SZÜLETÉSI IDŐ
1991.06.29
POSZT
bal szélső
MEZ
11
KLUB(OK)
ZRK Izvor Bukovicka Banja
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Orbán Adrienn
SZÜLETÉSI IDŐ
1986.10.01
POSZT
jobbszélső
MEZ
18
KLUB(OK)
Győri Audi ETO, Győrújbarát KSC, Komáromi AC, Váci NKSE
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
NÉV
Dajka Bettina
SZÜLETÉSI IDŐ
1990.10.02
POSZT
irányító
MEZ
6
KLUB(OK)
Ferencvárosi TC, Siófok KC, Mosonmagyaróvár, Békéscsaba, Szeged KKSE, Kecskeméti NKSE
ÁLLAMPOLGÁRSÁG
Magyar
TÁMOGATÓINK