2016-09-25 19:32:09

ELIOS Kispest NKK - Kisvárda Master Good SE 29-34

Budapest, Soroksári Sportcsarnok

KISPEST: Brunner – Tamás 2, Schneider 5, Fundák 3, Trizno 2, POLICS 6, BALOG B. 8 (3).Csere: Nenezics (kapus), Kosik 1, Vadász, Kiss K., Felső, Szerző 1, Bardi, Balogh V. Edző:Béki Nagy Bertalan

KISVÁRDA: Dzsukeva – Mihovics 1, Gedroit 2, KUCHEROVA 11 (3), Szabó V 2., Umanec 3, ROCHA 11. Csere: Scholtz (kapus), Tarjányi, Lévai, Gidai, Bízik B. 2, Vukojevics Edző:Kovács Péter

Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–3. 8. p.: 6–4. 11. p.: 7–7. 16. p.: 10–8. 19. p.: 13–10. 25. p.: 14–14. 36. p.: 17–21. 45. p.: 22–24. 56. p.: 25–31
Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/3

MESTERMÉRLEG:
Béki Nagy Bertalan:
– Minden mindegy alapon készültünk erre a meccsre, mindent beleadtunk, de a második félidőre feljavult a Kisvárda védekezése, mi pedig el is fáradtunk. Nekünk nem ezt a meccset kellett megnyernünk, de azért szerettük volna megmutatni, mire vagyunk képesek.

Kovács Péter: – Nagyon nehéz meccs volt, az első félidőben megérdemelten vezetett a Kispest. A szünetben beleremegtek az ablakok az öltözőben, utána összeszedtük magunkat, és egyes szakaszokban úgy játszottunk, ahogy elterveztük.

Már a 40. másodpercben megszereztük a vezetést, azonban az első félidőben több taktikai hibát vétettünk, amelyet a hazaiak könyörtelenül kihasználtak, és egygólos előnnyel fordulhattak a második játékrészre. Kovács Péter a folytatásra olyannyira feltüzelte a csajokat, hogy öt percig nem hagytuk a hazaiakat érvényesülni, eközben mi 4-et dobtunk. Innentől kezdve folyamatosan átvettük az irányítást, amit a mérkőzés végére nagyobb arányúra tudtunk növelni. Részletek hamarosan.... HAJRÁ KKC