Alba Fehérvár KC - Kisvárda Master Good SE 23-23 (10-11)

Székesfehérvár, 412 néző. V: Andorka M., Hucker N.

Fehérvár: Vajk E., Májer K. 4, Mendy C. 4, Groshenina O. 4, Pelczéder O. 3, Utasi L., Tornóczky S., Mistina K., Boldizsár B., Nascimento 7, Sztankovics R. 1, Temes B., Györkös R., Szarka A., Rózsás J., Edző: Deli Rita

Kisvárda: Pásztor B. – Orbán A.1, A. Klikovac 1, Hakunova 6, Milanovic-Litre 3, Avdekova 2, Radojevic 3, Benko 3, Guialo 6, Marincsák N., Dragut, Rebicová, Morena, Katona F., Kordowiecka W., Edző: Vlatko Djonovic

Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–2. 12. p.: 4–4. 18. p.: 7–6. 24. p.: 8–9. 28. p.: 9–10. 34. p.: 12–13. 40. p.: 14–15. 46. p.: 15–18. 52. p.: 18–20. 56. p.: 20–20. 58. p.: 21–22

Kiállítások: 2, illetve 4 perc

Hétméteresek: 3/1, ill. 2/2

Deli Rita: – Dicséretes és példamutató az a teljesítmény, amit a csapat ma mutatott, nagyon boldog vagyok, mert egy klasszis játékosokkal felálló Kisvárdával játszottunk döntetlent. A második félidőben egy kicsit elengedtük ellenfelünket, volt egy gyenge periódusunk, a támadójátékban főleg a befejezések voltak pontatlanok. De átlendültünk ezen, a védekezésünk utána már jól működött.

Vlatko Djonovics: – A döntetlennel elégedett vagyok annak ellenére, hogy a második félidőben vezettünk három góllal is. Nem koncentráltunk azonban kellőképpen, sajnálom, hogy akadt olyan, aki nem oldotta meg a rá bízott feladatot, ez jó lecke volt számunkra.