2020-02-14 19:28:26

Kisvárda-Siófok 20-32 (8-16)

Kisvárda, 980 néző, v.: Bujdosó, Horváth.

Kisvárda: Pásztor-Orbán 1, Habánková 2, Dudás, Dombi 5, Siska 3, Milosevics 2. Csere: Lajtos, Leskóczi (kapusok) Petika, Smid 2, Szabó 4/1, Udvardi 1, Rocha, Soltész. Edző: Bakó Botond.

Siófok: Szikora-Böhme 2, Jezic 5, Tomori 3, Kobetic 6, Niombla 3/1, Aoustin 2. Csere: Csapó (kapus) Janjusevics 2, Hársfalvi 1, Such 3, Drabik 5., Lapos. Edző: Tor Odvar Moen.

Az eredmény alakulása: 4. perc: 2-0, 12. p.: 3-6, 19. p.: 5-10, 25. p.: 6-13, 29. p.: 8-15, 33. p.: 9-18, 40. p.: 12-21, 48. p.: 16-25, 56. p.:20-29.

Kiállítások: 8, illetve 6 perc. Hétméteresek: 2/1, illetve 2/1.

Mesterszemmel

Bakó Botond:- Sajnálom az első félidőt, mert sok lehetőséget puskáztunk és ebből sok kontra gólt kaptunk. A második félidőben egy darabig tartottuk a lépést, de Milanovics-Litre és Samira Rocha hiányában kevesebb opciónk volt támadásban és védekezésben egyaránt. Ebben a felforgatott felállásban ennyire voltunk képesek.

Tor Odvar Moen:- Nagyon koncentráltan játszottunk, az első félidei védekezésünkkel nyertük meg a mérkőzést. Örülök a győzelemnek, Támadásban azonban néha körülményesek voltunk.